středa 9. července 2008

Jsme v tom sami?


Nejsme v tom sami. Prý se to líbí asi 10% populace, ale málokdo to na sebe přizná.

Ale třeba Jan Saudek. (v tomto rozhovoru přiznává, že si občas rád nechá od žen naplácat:)

Spisovatelka Jillian Keenan se ke této vášni přiznává také a  zde a kromě svého "comming outu" popisuje, jak je pro nezasvěcené někdy obtížné přijmout, že se nejedná o žádné trauma.

Na zadek ráda dostává i feministická spisovatelka Jessica Wakeman. Jak to jde s feminismem dohromady, vysvětluje zde.

Podobně je zaměřená, dle svého coming outového díla, i literární kritička Daphne Merkin.Lawrence z Arábie
tento legendární britský agent, archeolog a velitel arabských vojsk ve svém životě vyžadoval různá bičování, včetně výprasků na holý zadek.
Liz Hurley
Byl vytištěn článek o vztahu Liz a filmového producenta Williama Annesley ve kterém se uvádí jejich vzájemná záliba ve výprascích. Liz si prý od Williema užívá výprasky na holou a sama mu to oplácí. Dokonce na párty se svými přáteli prý Liz ráda rozjíždí "spanking game", která spočívá v tom, že "šťastlivec" ohnutý přes křeslo musí uhádnout, kdo z přítoných jej spanknul. Je otázka zda je to pravda,
protože v jednom rozhovoru toto všechno Liz popírá.


Rihanna
Tato zpěvačka přiznala, že má ráda, když ji partner přiváže a naplácá jí na zadek.
V rozhovoru pro časopis Rolling Stone barbadoská rodačka prohlásila:
„Myslím, že jsem trochu masochistická. Miluji pocit, že jsem něčí holka. Miluju, když mě někdo přiváže a naplácá mi. Mám ráda mrskání. Možná je to legrační, že mi na tom záleží, ale mám ráda spontánnost.“ A v podobném duchu zpěvačka pokračovala: „Používání bičíku a pout je příliš plánovité. Musíte se zastavit a rozhlídnout se po nich. Dávám přednost tomu, když (muži) používají ruce.“ Katy Pery uvedla, že si Rihannu ohnula přes koleno a naplácala jí, protože Rihanna nedorazila na její svatbu.

Jessica albana tomto obrázku je stylizována do pozice Lee z filmu Sekretářka. Mimo jiné Jessica o tomto filmu říká, že patří k jejím nejoblíbenějším.
Deníku The National Enquirer (což samozřejmě není nejlepší zdroj) se údajně podařilo Jessicu vyčmuchat, když opouštěla obchod s pornofilmy titulovanými např. "Spanking video".Emily Symons
její bývalý milenec na ní prozradil, že měli s Emily vzájemnou dohodu. Za nevhdné chování dostane naplácáno, což - jak říká, učinil mnohokrát.
Byla to údajně součást jejich vztahu, kterou si oba užívali.

Lucy Liuv rozhovoru uvedla, že má ráda výprasky - zvláště pokud jsou provedeny správně.


Josie Maran přítelkyně Davida Blaina, (který se svou spankopfilií nijak netají) už prý na zadek dostala dokonce i v restauraci, o Davidovi tvrdí, že by rád pro výprasky nadchnul každého. Také říká: Potřebuji výprasky, cítím se po nich lépe.
Nevím, zda to má ráda, ale je pozoruhodné, že je zde vyplácena britská modelka a dokonce aktivistka za lidská práva! Heather Millsová:)


Maddona - Zpěvačka se nejvíc děsí, že se na světlo světa dostane sedmnáctka milostných dopisů, které adresovala svému bývalému milenci a bodyguardovi Jamesi Albrightovi. Signaturou "Spanky" odkazuje popová královna na svou oblíbenou sexuální praktiku.
Dopisy vyjma podpisu souvisejícího s erotickým výpraskem, který prý patří do repertoáru Madonniných oblíbených sexuálních praktik, obsahují také otisk rtěnky. Zpěvačka se děsí, že by si texty mohla číst veřejnost a hodlá jejich exhibici zabránit.

Stacy Keibler
tato wrestlerka a modelka v interview pro Playboy se přiznala, že nemá zálibu v sado-maso praktikách, ale spanking se jí líbí a kromě wrestlingové arény (kde už pár výprasků proběhlo) si ho dokáže představiť i doma v ložnici.


Amy Winehouse
Johnny Headlock, přítel neméně kontroverzního rockera Peta Dohertyho, prozradil, že si se zpěvačkou užíval v posteli divoké řádění a Amy milovala, když dostala nasekáno na zadek.


Katie Pricetato britská fotomodelka a zpěvačka je podle jejího bývalého milence Warren Furmana na výprascích silně závislá. Údajně si i stěžovala, když jí její milenec dost přísně nenaplácal.

Cindy Margolis
Tato hvězda otevřeně říká, že v sexu vyzkoušela různé SM erotické pomůcky a plno z nich považuje spíš za reklamní trik. Jedna z oblíbených je prý ale paddle (dřevěná plácačka) kterou je ráda vyplácena.


Dostává Brad Pitt na zadek? 
Jeho družka Angelina Jolie, která v Česku natáčela film Wanted, kupovala údajně v pražském sex shopu Erotic City kožený bičík a korzet s podvazky, přestože dříve tvrdila, že své zaujetí pro sadomasochismus nechává minulosti a chce být zodpovědnou matkou.
                                                                    
                                                                                                                                              
Adina Mandlová - nasekala bičíkem pořádně na zadek divadelnímu referentovi Oehmkemu. Těžko říct, zda i jí to dělalo smyslnou radost, protože sama říká, že to udělala v zájmu znovuotevření Divadla na Vinohradech.
Percy Grainger - tento skladatel a pianista rád fotografoval vlastní sadomasochistické aktivity, které prováděl se svou ženou. Měl k tomu přizpůsobený i byt se soustavou zrcadel namířených pod různými úhly.
V Graingerově muzeu na Univerzitě v Melbourne je vystavena sbírka skladatelových bičů a visí zde dokonce jedna z jeho fotografií. Graingerův nahý sešvihaný zadek.

J. J. Rousseau

Je zajímavé, že i tento filosof ve svém Vyznání (1781) vzpomíná na trestající ruku slečny Lambercierové a přiznává se k životní vášni pro výprasky

James Joyce
Tento spisovatel v jednom ze svých dopisů píše své milované Noře o tom, jak touží po tom, až si jej Nora zavolá, stáhne mu kalhoty a pořádně mu nařeže rákoskou.

Sabina Spielrein
Ruská lékařka - představitelka psychoanalytické školy se při vlastní psychoanalýze přiznala, že jí vzrušují výprasky a často si představuje, že je dostává.  


Sarah Silverman 
Tato moderátorka vyděsila svoji matku, která si na jejím pozadí všimla modřiny od ruky. Prý byla schopná ji jen říci: "Prostě spím s mužem, který mě plácá."


Paul JohnsonV roce 1998 byl odhalena jeho 11 letá aféra se spisovatelkou Gloria Stewart. Stewart aféru zveřejnila poté, když ji namíchly Johnsonovy názory na mravnost, náboženství a rodinné hodnoty jako pokrytecké. Také uvedla, že Johnson byl "spanking fetišista" a miloval když mu udílela výprasky.

John Mortimer - Umělkyně Molly Parkin uvedla, že vyplácela Johna Mortimera, který i podle jiných zdrojů měl pro výprasky vášeň.

Max Mosley

britský bulvární nedělník News of the World publikoval tajně pořízenou videonahrávku ukazující šéfa FIA při výpraskových radovánkách s prostitutkami.

Patrick Dempsey
v rozhovoru také uvedl, že výprasky zpestřují jeho sexuální život

Marie Kovácsová
Tato slovenská VyVolená se přiznala, že ráda dostává na zadek.

Helen Mirren
Elegantní dáma v rozhovoru o 50 odstínech šedi poznamenala, že bičíky a řetězy nejsou její styl, ale kdo by čas od času nenechal rád naplácat.
 No zkrátka, výpraskuchtivých je hodně. A zde jsou jenom někteří z těch, co to na sebe přiznali:)

4 komentáře:

Anonymní řekl(a)...

Ahoj,

moc ti to tady zatím nežije, tak se hlavně nenech odradit! Bylo by fajn, kdyby ses tu v podobném duchu jako o zahraničních celebritách s čestnou vyjimkou J. Saudka, zmínil o dálších případných NAŠICH kandidátech na "spankingově pozitivní" - a nebo o těch celebritkách, které by zasloužily. Tak hodně úspěchů!!!
Ham Handed

spankophilios řekl(a)...

Ahoj,

díky za podporu, chvíli jsem uvažoval nad tím, jestli to tady nezavřu, protože se mi zdálo, že bych psal jen sám pro sebe, ale dám tomu čas ...

S těma českejma celebritama bych se rád rozepsal. Ono mezi nima bude pár našinců. Ale zase chápu, že tohle je fakt intimní věc a vyžaduje notnou dávku exhibicionismu něco pouštět do éteru:) Měj se! Spankophilios

benjamin řekl(a)...

Rozhodně to nezavírej. Líbí se mi pojetí tvého blogu s důrazem na dobrovolnost a potěšení na obou stranách. Bohužel, mnoho stránek, které potkáváme na webu, je založeno na jednostranném potěšení, a proto je, i jejich nositele považuji za úchylné. Kdyby bylo více míst pojatých v duchu tvého blogu, konsensuální spanking by byl mnohem běžnější, ež deklarovaných 10 %. Ať se ti daří!

.. řekl(a)...

to Benjamin:
Díky a bylo by pěkný, kdybys s těma procentama měl pravdu:))